HİKAYEMİZ 2014 yılında, Sıvı Gıda Proses sistemleri sektörüne hizmet vermek üzere “FARK PROSES-Cihan KÖSE” Şahıs şirketi olarak başlayan hikayemizde, kuruluşumuzun 7. ayı sonunda ciro rakamlarımızın artış göstermesi sonucu limited şirketine dönüştük ve FARKPROSES Makina Mühendislik Ltd. Şti. ismiyle faaliyetimize devam ettik. 2014 yılından 2019 yılı sonuna kadar, Sıvı Gıda Proses makineleri yaptık, fabrikalar kurduk ve 2019 yılı sonunda “Tamamen farklı bir bakış açısı ile” yeniden doğduk. Biraz daha büyüdük ve anonim olduk, ismimiz de merkezinde insanın olduğu EVREN oldu. “Merkezinde insan olan” Yeni nesil şirket yaklaşımı”nın bir parçasıyız, Girişim ve yatırım firmasıyız.

EVREN AŞ.’nin merkezinde insan var, Çünkü dünyamızın tamamının değişimi ve gelişimi, ancak ferd ferd değişmemiz ve gelişmemizle mümkün olacağına inanıyoruz. Bu nedenle İŞ PLANIMIZ:

KAZANDIRAN PROJELER Butik girişimcilik ve Endüstriyel girişimcilik proje ve programlarımızdaki yeni nesil iş modellerimizle, girişimciler ve yatırımcılar için yeni iş fırsatları oluşturmak, kazandıran projeler sunmak.

EĞİTEN PROJELER Online Kişisel gelişim eğitimlerimiz ve İş-liderlik eğitimlerimizle bireysel donanımımızı arttırmaya katkı sağlamak.

ÜRETEN PROJELER Sanayi tesisi entegrasyonlu “kapsamlı” marka ve sektör yapılanması ile gıda ve biyoteknoloji sektörlerine teknoloji üretmek.

SOSYAL PROJELER Tüm ticari faaliyetlerimizden elde edilen karımız ile finanse edilen, Vakıf organizasyonutabanlı sosyal sorumluluk yatırım projelerimizle, eğitim ve sağlık konularına yeni nesil çözümler sunmak, bölümlerinden oluşmaktadır.

AMACIMIZ Gerçek fabrikalar olan biz insanların; düşünüp, hayal edip, projelendirdikleri ve inandıkları hayallerine olan inançlarını destekleyen bir enerji oluşturmak, Ülkemizdeki girişimcilik ve yatırımcılık potansiyelinin artmasına katkı sağlamak. Kendisinin en iyi versiyonunu gerçekleştirmeye ve Dünyayı daha iyi bir dünya yapmaya çalışan, nesillere miras olarak aktarılan, ölümsüz bir şirket olmak.

MESAJIMIZ Özümüzde Hepimiz aynıyız, yok bir farkımız...
Hayat hikayelerimiz parmak izlerimiz gibi farklı, bizi biz yapan farklılıklarımız içinden dolup, taşmalıyız Boşluktan kurtulup, bütünlüğü yaşamak istiyorsak, Başta kendimizden başlayarak, İnsanlara faydalı olmalıyız Bizi ateşleyecek olan, büyük hedeflere sahip olmalıyız İçimizdeki sınırsız güce güvenip, inanmalıyız Ve yola çıkmalıyız “Nereye gittiğini bilen şirkete yol vermek için, dünya bir yana çekilir”